O nás

VÁŽENÍ KLIENTI,

dovolte, abychom Vám představili naši realitní kancelář a seznámili Vás s našimi službami v oblasti realit a financí, které poskytujeme. Naše kancelář působí na trhu od roku 2001 a od roku 2005 jsme rozšířili oblast našich služeb o komplexní financování. V současné době máme zastoupení i v okolí Blanenska a Boskovicka.

Víme, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité životní rozhodnutí. Víme také, že ne každý klient si je vědom, co obnáší nákup, prodej či pronájem nemovitosti, a pokud ano, má převážně zkreslené informace, nebo někdy i špatnou zkušenost. Špatnou zkušenost mají někteří klienti i s přístupem některých finančních ústavů. Proto jsme vsadili na profesionální komplexnost našich služeb.

Spolupracujeme s nezávislou makléřskou společností, která má dlouholeté zkušenosti na mezinárodní úrovni.

Spojili jsme své zkušenosti v oblasti trhu s nemovitostmi s kvalifikovaným finančním poradenstvím, s myšlenkou zajistit ojedinělý a komplexní servis služeb na vysoké úrovni včetně právních služeb a odhadů nemovitostí. Na základě vzájemné spolupráce dokážeme flexibilně zprostředkovat nezávislé finanční poradenství privátním i firemním zákazníkům. Například při koupi nemovitosti zajistíme klientům kompletní realizaci hypotečních popř. podnikatelských úvěrů, pojištění nemovitosti, domácnosti, rodiny či jednotlivce.

Stejně tak náš právní zástupce - advokát ke každému obchodnímu případu nejen profesionálně vypracuje příslušné smlouvy, ale důkladně prověří veškeré k nim nutné podklady a zajistí i další právní náležitosti, jako je vklad vlastnického práva, úschova finančních prostředků apod. Klient je u nás vždy předem a jasně informován nejen o námi navrhované výši provize za zprostředkování, ale také o tom, že zahrnuje všechny výše zmíněné profesionální služby. Tím se nám daří získat důvěru klienta již na počátku smluvního vztahu.

V závěru bychom chtěli především zdůraznit, že respektujeme potřeby našich klientů a klademe důraz na individuální přístup ke každému. Nechceme za každou cenu klientovi prodat naše služby, ale jde nám především o jeho spokojenost. To je pro nás ta nejlepší odměna a také ta nejlepší reklama.

2020 rkpohoda.cz